Wylewki samopoziomujące Wrocław

Szukasz fachowców od wylewek samopoziomujących? Nasza firma służy pomocą! Wylewaniem mas samopoziomujących zajmujemy się od lat i wiemy na ten temat naprawdę dużo. Działamy na terenie Wrocławia i pobliskich miejscowości, podejmujemy się realizacji w obiektach różnej wielkości oraz różnego przeznaczenia, jak i na zewnątrz.

Nasza oferta

Rodzaj wylewki dobieramy do konkretnego podłoża i jego parametrów technicznych, dysponujemy specjalistycznym sprzętem, a nasi fachowcy dbają o każdy szczegół, dzięki czemu czas realizacji skrócony jest do minimum, a jakość wykonanych prac spełnia najwyższe standardy.

W zależności od życzenia, możemy zająć się również naprawą podłoża oraz przygotowaniem powierzchni do procesu pompowania wylewek.

Rodzaje wylewek samopoziomujących

W zależności od planowanej okładziny, stosuje się różne rodzaje wylewek samopoziomujących. Na wybór odpowiedniego produktu mają wpływ: grubość warstwy, wymagania techniczne okładziny np. parkiet, wykładziny PCV, wykładziny dywanowe, płytki, panele winylowe, żywice, mikrocement, oraz czas wysychania. Nowoczesne produkty pozwalają na montaż okładzin już po 24h do grubości 10mm lub 48h w powyżej 10mm co umożliwia szybkie zakończenie tego etapu inwestycji. Szeroki zakres grubości od 3mm do 50mm daje duże możliwości zastosowań. Dostępne są produkty ekonomiczne o niskich parametrach technicznych do produktów o najwyższych parametrach do zastosowań przemysłowych w tym produkty mogące być zastosowane jako warstwa użytkowa. To sprawdzone systemy z powodzeniem stosowane w przemyśle jako renowacja posadzek betonowych.

Jakie są zalety wylewek samopoziomujących:

  • sprawne wypoziomowanie powierzchni
  • trwałość
  • możliwość łączenia z różnymi podłogami - panelami, płytkami, wykładzinami dywanowymi itd.

Wszystkim szukających fachowców od wylewek zapraszamy do współpracy!

Telefon komórkowy: 609 600 400

Adres: ul. Powstancow Wlkp. 58, 64-234 Kaszczor

E-mail: pawel@onelevel.eu                                    

Frezowanie betonu, szlifowanie betonu, wylewki samopoziomujące, posadzki żywiczne, ONELEVEL

Szczecin, Zielona Góra, Wrocław, Poznań.

 

Wykorzystujemy pliki cookies, w celu usprawnienia działania strony. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności