Szlifowanie betonu Zielona Góra

Nasza firma ‒ Onelevel, specjalizuje się w szlifowaniu betonu. Na koncie mamy wiele realizacji, dysponujemy nowoczesnymi szlifierkami oraz narzędziami diamentowymi, a cały nasz zespół może pochwalić się specjalistyczną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

Czym jest szlifowanie betonu?

Szlifowanie betonu to rodzaj obróbki powierzchni, polegający na usunięciu wierzchniej warstwy betonu. Cały proces rozpoczyna się od obróbki zgrubnej. Kolejny etap przebiega z zastosowaniem segmentów o mniejszym ziarnie. Głębokość szlifowania wynosi kilka milimetrów. Szlifowanie przeprowadzane jest zarówno w obiektach biurowych i przemysłowych, jak również w domach prywatnych.

Prawidłowo przeprowadzone prace to droga do gładkiej, wyrównanej, estetycznej powierzchni, która będzie bezproblemowa w utrzymaniu w czystości i odporna na

Kiedy warto zdecydować się na taką usługę?

Skutkiem szlifowania jest usunięcie wierzchniej warstwy betonu, dzięki czemu usunięta zostaje zniszczona powierzchnia, a odsłonięta mocniejsza część powierzchni.  Taki proces umożliwia:

  • wyrównanie nierównych poziomów
  • wyczyszczenie powierzchni
  • usunięcie nieestetycznych warstw farby i kleju
  • usunięcie mleczka cementowego i anhydrytowego

W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Zapraszamy do współpracy klientów z Zielonej Góry i okolic! 

Nasze usługi oferujemy również w innych miastach:

Telefon komórkowy: 609 600 400

Adres: ul. Powstancow Wlkp. 58, 64-234 Kaszczor

E-mail: pawel@onelevel.eu                                    

Frezowanie betonu, szlifowanie betonu, wylewki samopoziomujące, posadzki żywiczne, ONELEVEL

Szczecin, Zielona Góra, Wrocław, Poznań.

 

Wykorzystujemy pliki cookies, w celu usprawnienia działania strony. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności