Szlifowanie

Szlifowanie betonu, posadzek

Kolejną częścią naszej oferty jest szlifowanie betonu. Nasz zespół może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, jak również specjalistyczną wiedzą. Dysponujemy nowoczesnymi szlifierkami i narzędziami diamentowymi o różnych parametrach, dzięki czemu efekty naszej pracy spełniają najwyższe standardy.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dobieramy odpowiednie w danym przypadku narzędzia diamentowe oraz szlifierkę i dbamy o to, by cały proces szlifowania przebiegał z największą precyzją. Zapewniamy sprawną i w 100% fachową realizację każdego zlecenia.

Szlifowanie betonu – co to?

Szlifowanie betonu polega na usunięciu wierzchniej warstwy betonu lub powłoki Wykorzystywane są tutaj specjalistyczne maszyny oraz tarcze wykonane z diamentowych segmentów.

Zazwyczaj głębokość szlifowania wynosi kilka milimetrów. Najczęściej szlifowanie rozpoczyna się od obróbki zgrubnej, następnie wykorzystuje się segmenty o mniejszym ziarnie w celu uzyskania optymalnego efektu

Szlifowanie może być przeprowadzone w przypadku powierzchni betonowych różnego typu. Zaletą szlifowania betonu jest między innymi fakt, że prace można bez problemu wykonać w zamkniętych pomieszczeniach oraz w trudno dostępnych miejscach a podłączenie do odkurzaczy przemysłowych eliminuje większość pyłu.

 

Przykłady realizacji

Szlifowanie posadzki

Cel przeprowadzenia szlifowania nawierzchni betonowej może być różny, wymienić tutaj możemy:

  • usunięcie starej farby, kleju, lakieru i innych cienkowarstwowych powłok,
  • wyrównanie lub naprawa nawierzchni,
  • czyszczenie powierzchni,
  • kosmetyka betonu,
  • usuwania mleczka cementowego i anhydrytowego,
  • przygotowanie powierzchni do nałożenia nowej powłoki,
  • i inne.

Zalety technologii:

  • bardzo szeroki zakres stosowania – dostępne są różnego typu narzędzia, dzięki czemu można wybrać te, które najlepiej sprawdzą się w przypadku konkretnej  powierzchni,
  • możliwość pracy w zamkniętych pomieszczeniach, w trudno dostępnych miejscach oraz blisko krawędzi,
  • w połączeniu z odpowiednio dobranym odkurzaczem praca nie generuje pyłu.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do kontaktu, chętnie udzielimy szczegółowych informacji i odpowiemy na każde pytanie.

Zapraszamy do współpracy!

Telefon komórkowy: 609 600 400

Adres: ul. Powstancow Wlkp. 58, 64-234 Kaszczor

E-mail: pawel@onelevel.eu                                    

Frezowanie betonu, szlifowanie betonu, wylewki samopoziomujące, posadzki żywiczne, ONELEVEL

Szczecin, Zielona Góra, Wrocław, Poznań.

 

Wykorzystujemy pliki cookies, w celu usprawnienia działania strony. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności