Szlifowanie posadzki Wrocław

Nieestetyczne ślady smaru i opon, rysy oraz wyżłobienia, a także nierówności powstałe na skutek intensywnej eksploatacji posadzki, powodują, że przestaje ona spełniać swoją rolę i staje się potencjalnym zagrożeniem. Wstrząsy np. wózków widłowych są dużo większe na nierównej powierzchni, co wpływa na ich żywotność.

Z tego powodu wielu właścicieli firm przemysłowych z Wrocławia decyduje się na skorzystanie z naszych usług. Wykonujemy kompleksowe szlifowanie posadzek na terenie Wrocławia oraz ościennych miejscowości.

ONELEVEL - OFERTA SZLIFOWANA POSADZEK

Dojeżdżamy do klienta i za pomocą nowoczesnego sprzętu - szlifierki oraz narzędzi diamentowych - zdzieramy wierzchnią warstwę betonu, impregnujemy oraz wygładzamy i polerujemy. Tak przygotowana posadzka wygląda dużo ładniej oraz lepiej spełnia swoje zadanie.

Nasze działania poprawiają wartości funkcjonalne szlifowanych posadzek, poprzez ich wygładzenie, wzmocnienie i ograniczenie wibracji użytkowanego sprzętu. Dojeżdżamy do klientów na terenie Wrocławia oraz bliskich okolic.

Telefon komórkowy: 609 600 400

Adres: ul. Powstancow Wlkp. 58, 64-234 Kaszczor

E-mail: pawel@onelevel.eu                                    

Frezowanie betonu, szlifowanie betonu, wylewki samopoziomujące, posadzki żywiczne, ONELEVEL

Szczecin, Zielona Góra, Wrocław, Poznań.

 

Wykorzystujemy pliki cookies, w celu usprawnienia działania strony. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności