Szlifowanie posadzki Szczecin

Zajmujemy się profesjonalnym szlifowaniem posadzki nowoczesną metodą diamentową. Dysponujemy szlifierkami o różnych parametrach, które dopasowujemy do stanu i rodzaju posadzki.

Z naszych usług korzystają głównie firmy przemysłowe w Szczecinie i okolicach, które chcą poprawić walory funkcjonalne i estetyczne posadzek wewnątrz budynku przedsiębiorstwa. Zeszlifowaną posadzkę łatwiej utrzymać w czystości, a jej gładka powierzchnia poprawia bezpieczeństwo. Minimalizuje to ryzyko upadków, a operator wózków widłowych nie odczuwa wibracji spowodowanych nierównym podłożem.

ONELEVEL - OFERTA

Do szlifowania posadzek używamy nowoczesnych szlifierek, które skutecznie zdzierają wierzchnią warstwę oraz wygładzają i polerują. Tak przygotowana posadzka wygląda estetycznie i lepiej spełnia swoją funkcję przy jednoczesnym obniżeniu kosztów eksploatacyjnych. Wzmocniona posadzka jest łatwiejsza w codziennym utrzymaniu, a także poprawia funkcjonowanie urządzeń działających na terenie firmy.

Polecamy skorzystanie z naszych usług mieszkańcom Szczecina i okolic

Telefon komórkowy: 609 600 400

Adres: ul. Powstancow Wlkp. 58, 64-234 Kaszczor

E-mail: pawel@onelevel.eu                                    

Frezowanie betonu, szlifowanie betonu, wylewki samopoziomujące, posadzki żywiczne, ONELEVEL

Szczecin, Zielona Góra, Wrocław, Poznań.

 

Wykorzystujemy pliki cookies, w celu usprawnienia działania strony. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności