Wylewki samopoziomujące Zielona Góra

Specjalnością naszej firmy są wylewki samopoziomujące. Wylewka samopoziomująca to mieszanka na cementu bądź anhydrytu, dzięki której możliwe jest wyrównanie podłoża.

Zespół naszych fachowców na koncie ma realizację w obiektach o różnym metrażu i różnego przeznaczenia. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, sprawdzamy typ podłoża, analizujemy wymagania techniczne posadzki i dobieramy odpowiednią wylewkę. Koncentrujemy się na tym, by wszelkie prace przebiegły sprawnie, a przygotowana posadzka była gładka i równa.

Oprócz samego pompowania wylewki, możemy zająć się również naprawą podłoża oraz pracami przygotowawczymi, które należy wykonać zanim na powierzchni znajdzie się wylewka.

Wylewki samopoziomujące - zalety

Jakie zalety mają wylewki samopoziomujące? Tutaj wymienić możemy takie plusy, jak:

  • szybkie wysychanie, dzięki czemu czas realizacji skrócony jest do minimum
  • możliwość sprawnej naprawy i wygładzenie nawierzchni
  • możliwość łączenia z różnymi rodzajami podłóg

Działamy na terenie Zielonej Góry i okolic. Zapraszamy do współpracy, a w przypadku jakichkolwiek pytań do kontaktu – z przyjemnością udzielimy szczegółowej odpowiedzi.

Telefon komórkowy: 609 600 400

Adres: ul. Powstancow Wlkp. 58, 64-234 Kaszczor

E-mail: pawel@onelevel.eu                                    

Frezowanie betonu, szlifowanie betonu, wylewki samopoziomujące, posadzki żywiczne, ONELEVEL

Szczecin, Zielona Góra, Wrocław, Poznań.

 

Wykorzystujemy pliki cookies, w celu usprawnienia działania strony. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności