Szlifowanie betonu Wrocław

Nasza firma ‒ ONELEVEL, specjalizuje się w szlifowaniu różnego typu powierzchni betonowych. Szlifowanie jest technologią umożliwiająca usunięcie wierzchniej warstwy betonu. Taki proces przeprowadza się zarówno w obiektach biurowych i przemysłowych, jak i w domach prywatnych.

Pracę rozpoczynamy od obróbki zgrubnej, a następnie wykorzystujemy segmenty o mniejszym ziarnie. W pracy korzystamy ze specjalistycznych urządzeń, między innymi szlifierek i narzędzi diamentowych oraz odkurzaczy przemysłowych, dzięki którym ilość pyłu ograniczona jest do minimum.

Za każdym razem koncentrujemy się na najdrobniejszym szczególe i dbamy o to, by nasza praca spełniała najwyższe standardy.

Szlifowanie betonu - zalety

Proces szlifowania umożliwi pozbycie się mleczka cementowego, farby czy kleju. Dzięki temu uzyskamy gładką, równą i estetyczną powierzchnię. Co więcej, dzięki szlifowaniu powierzchnia zyskuje większą odporność na ścieranie, a jej pory zostają otwarte.

Wszystko to sprawi, że podłoga będzie gładka, wyrównana i estetyczna.

Zapewniamy sprawną, spełniającą wszelkie standardy jakości realizację. Zapraszamy do współpracy klientów z Wrocławia i okolic!

Nasze usługi oferujemy również w innych miastach:

Telefon komórkowy: 609 600 400

Adres: ul. Powstancow Wlkp. 58, 64-234 Kaszczor

E-mail: pawel@onelevel.eu                                    

Frezowanie betonu, szlifowanie betonu, wylewki samopoziomujące, posadzki żywiczne, ONELEVEL

Szczecin, Zielona Góra, Wrocław, Poznań.

 

Wykorzystujemy pliki cookies, w celu usprawnienia działania strony. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności