Zrywanie

Zrywanie kafli, płytek, parkietu

Przemysłowe usuwanie wykładzin, płytek, parkietów, żywic, farb, klejów, izolacji, gumy i wielu innych materiałów to kolejny obszar działania naszej firmy. Wykorzystujemy sprawdzoną i bardzo wydajną technologię zrywania materiału z posadzki – stosowana przez nas technika maszynowa sprawia, że prace przebiegają wydajnie i szybko.

Zaletą tego rozwiązania jest brak naprężeń dynamicznych przenoszonych na posadzkę i minimalizowanie jej uszkodzenia co bezpośrednio przekłada się na dalszy proces obróbki i przygotowania pod dalsze etapy prac.

Napęd akumulatorowy pozwala na cichą prace nawet na funkcjonujących obiektach a technologia zrywania minimalizuje ilość zapylenia. Wydajność zrywania zależy od rodzaju usuwanego materiału, wielkości i układu powierzchni oraz ewentualnej dalszej obróbki powierzchni.

Zrywanie parkietu - oferta

Wykorzystana przez naszą firmę technologia maszynowego usuwania kafli, wykładzin i parkietu jest wydajniejsza standardowa metoda. Ponadto, usuwanie maszynowe minimalizuje ryzyko uszkodzenia i nawierzchni, z której usuwane są różnego typu materiały, a co za tym idzie, zmniejsza straty jak mogłaby generować naprawa uszkodzeń.

Warto też wspomnieć o tym, że maszynowe usuwanie kafli minimalizuje szkodliwe czynniki środowiskowe, takie jak hałas i kurz, co więcej, napęd akumulatorowy zrywarki umożliwia przeprowadzenie prac nawet w pomieszczeniach o słabej wentylacji a także na czynnych obiektach.

Wydajność zrywania zależy od rodzaju usuwanego materiału, wielkości i układu powierzchni oraz ewentualnej dalszej obróbki powierzchni.

 

Maszynowe zrywanie kafli – zalety

 • Brak naprężeń dynamicznych przenoszonych na posadzkę,
 • Minimalizowanie ryzyka uszkodzenia i zarysowania co bezpośrednio przekłada się na dalszy proces obróbki i przygotowania do kolejnych etapów prac i ekonomię przygotowania podłoża,
 • Napęd akumulatorowy wykorzystywanej przez nas maszyny umożliwia cichą pracę,
 • Zapylenie jest minimalne,
 • Szybki czas realizacji.

Maszynowe usuwanie nawierzchni -  zastosowanie

Cały szereg zalet i duża przewaga nad ręcznym usuwaniem powłok sprawia, że maszynowe usuwanie staje się metodą coraz częściej wykorzystywaną zarówno w zakładach przemysłowych i wszelkiego rodzaju halach czy firmach, jak również w obiektach prywatnych

 

Z wykorzystaniem maszynowych zrywarek bardzo sprawnie usunąć można:

 • podłogi drewniane,
 • płytki ceramiczne,
 • posadzki przemysłowe,
 • papy i nawierzchnie bitumiczne,
 • posadzki żywiczne,
 • kleje,
 • wykładziny,
 • izolacje.

Maszynowe usuwanie wykładziny, płytek bądź parkietu to nasza specjalność. Dysponujemy nowoczesną zrywarką, dzięki której prace przebiegają sprawnie i nie generują wysokich kosztów.  Doświadczenie zdobyte na obiektach wielkopowierzchniowych pozwala wykonać każde, nawet najbardziej skomplikowane zlecenie. Zapraszamy do współpracy!

Telefon komórkowy: 609 600 400

Adres: ul. Powstancow Wlkp. 58, 64-234 Kaszczor

E-mail: pawel@onelevel.eu                                    

Frezowanie betonu, szlifowanie betonu, wylewki samopoziomujące, posadzki żywiczne, ONELEVEL

Szczecin, Zielona Góra, Wrocław, Poznań.

 

Wykorzystujemy pliki cookies, w celu usprawnienia działania strony. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności