Szlifowanie betonu Szczecin

Szlifowanie betonu w Szczecinie? ONELEVEL służy pomocą! Nasz zespół od lat specjalizuje się w tego typu pracach. Nowoczesny sprzęt ‒ szlifierki i narzędzia diamentowe o różnych parametrach oraz odkurzacze przemysłowe, dzięki którym ilość pyłu ograniczona jest do minimum sprawiają, że nasze usługi spełniają najwyższe standardy.

Szlifowanie betonu ‒ zalety

Szlifowanie betonu to technologia polegająca na usunięciu wierzchniej warstwy powierzchni za pomocą specjalistycznych urządzeń. W pierwszej kolejności przeprowadzana jest obróbka zgrubna, następnie wykorzystane zostają segmenty o mniejszym ziarnie. Taki proces ma wiele zalet, najistotniejsze z nich to: szlifowanie może być przeprowadzone nawet w niewielkich pomieszczeniach i trudno dostępnych miejscach powierzchnia po szlifowaniu jest gładka i doskonale się prezentuje szlifowanie to sposób na usunięcie starej farby, kleju, mleczka cementowego i anhydrytowego oraz wyrównanie nierównej powierzchni.

Zapraszamy do współpracy klientów ze Szczecina i okolic, zapewniamy sprawną w pełni fachową realizacji nawet bardzo skomplikowanych realizacji.

Nasze usługi oferujemy również w innych miastach:

Telefon komórkowy: 609 600 400

Adres: ul. Powstancow Wlkp. 58, 64-234 Kaszczor

E-mail: pawel@onelevel.eu                                    

Frezowanie betonu, szlifowanie betonu, wylewki samopoziomujące, posadzki żywiczne, ONELEVEL

Szczecin, Zielona Góra, Wrocław, Poznań.

 

Wykorzystujemy pliki cookies, w celu usprawnienia działania strony. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności